O lektorce

představení lektorky

Anglicky s Bárou Imriškovou

Ahoj, jsem Bára a učím angličtinu pro pokročilé a lektory.

Vystudovala jsem anglický jazyk a pedagogiku na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy a po koketování s anglickou lingvistikou na Fildě jsem se vrátila k tomu, co mě opravdu naplňuje – učení. Šest let jsem sbírala zkušenosti s výukou obchodní angličtiny, dětí a teenagerů, přípravou na certifikáty a výukou akademiků. Pak jsem jako volnonožec zjistila, že nejlíp umím pomáhat pokročilým studentům a lektorům angličtiny. Mé lekce tak kloubí mé největší vášně – slovní zásobu a výslovnost s tématy z oblasti pedagogiky, psychologie a komunikace. Ráda objevuji nové způsoby, jak svým klientům co nejlépe pomoct, a proto se neustále vzdělávám v Klubu úspěšných lektorek angličtiny, na seminářích o jazykovém koučinku a komunikaci a také v angličtině samotné, kterou si od složení CPE na známku A udržuji na nejvyšší úrovni – C2.

O výuce pokročilých přednáším na konferencích (Učit hodně pokročilé studenty? To dáte; WhatsApp ve výuce cizích jazyků) a školím na workshopech (How to teach and learn advanced English). Také podpořuji ženy v IT ve spolupráci s neziskovou organizací Czechitas, pro kterou jsme vytvořily a učíme kurzy angličtiny.

 

Svým studentům jsem pomohla:

– získat certifikáty Cambridge First, Advanced a Proficiency na úrovni B2, C1 a C2

– úspěšně absolvovovat bakalářské státnice z oboru Anglický jazyk a literatura na Pedagogické fakultě UK

– splnit předmět Moderní angličtina (zkouška na úrovni C2) taktéž na KAJL PedF

– získat sebejistotu také učit pokročilé studenty a učit angličtinu pro osobní rozvoj, lektory jiných jazyků a podnikatele

– zlepšit americkou výslovnost a komunikační dovednosti pro obchodní jednání s partnery v USA a zahraničí

 

Rozhovor – jak a proč učím angličtinu na volné noze

Zavolejte mi
Působím

v Praze